Головна Корисне

Корисне

Музичні новини

Ваші новини на Музичному березі

Ви можете публікувати у нас ваші новини з фото, відео і посиланнями на вашу музику. Прес-релізи, анонси подій, seo-статті для просування ваших творчих робіт і ваших брендів у мережі.
Вокальний тренер

Західні вокальні вчителі. На кого варто підписатися на YouTubе

Добірка корисних YouTube-каналів зарубіжних вокальних педагогів: розширення голосового діапазону, секрети хітів світових зірок, правильні розспівування і не тільки.
Мастеринг - Музичний берег

Як записати пісню. Мастеринг

Звукорежисери під час мастерингу проводять додаткову обробку аудіо еквалайзером, компресором, максимайзером і іншими ефектами і процесорами.
Зведення пісні - Музичний берег

Як записати пісню. Зведення

Зведення - ви берете все різноманіття записаного матеріалу і за допомогою панорамування, виставлення рівнів, еквалізациі, компресії і роботи з ефектами маскуєте слабкі сторони інструментів і підкреслюєте сильні.
Редагування пісні - Музичний берег

Як записати пісню. Редагування

Мета етапу редагування - навести порядок в записаному аудіо, підтягнути і виправити всі моменти, що не подобаються.
Запис пісні - Музичний берег

Як записати пісню. Запис

Запис (або трекінг) - один з найскладніших етапів роботи над піснею. Саме від якості запису залежить народження хорошого треку.
Робота над піснею - Музичний берег

Як записати пісню. Аранжування і планування

Під час планування та роботи над аранжуванням закладається фундамент якісного треку, що дає пісні більше шансів сподобатися слухачеві.
Graham Cochrane - Музичний берег

Як записати пісню. Слова і мелодія

Якісні і хітові пісні починаються задовго до відвідин студії. Їх відправна точка - хороший текст і яскрава мелодія. Будь-який, навіть самий крутий вокальний мікрофон не допоможе, якщо текст нудний, а мелодія не запам'ятовується.
Авторам пісень - Музичний берег

7 порад авторам пісень

Ці поради не залежать від стилю музики, в якому ви творите. Ось сім порад, що прийнятні для авторів музики в усіх жанрах.

НОВЕ В КАТАЛОЗІ