Інвестуйте у “Музичний берег”

Запрошуємо шановних інвесторів взяти участь у розбудові нашого інформаційного музичного проекту “Музичний берег”, а також музичного видавництва (label), продюсерського центру, дистриб’юторської компанії та соціальної мережі музикантів та любителів музики.

“Музичний берег” – складова частина великого проекту з інформування любителів музики, рекламування та просування молодих талановитих українських музикантів в Україні й у світі, участь у продажі музики в усьому світі, організаційна допомога молодим талантам.

Кілька основних цифр для прикладу, звідки у цьому проекті береться прибуток інвестора.

РИНОК

У 2018-му році музичних записів в світі було продано на 19,1 мільярдів доларів США. У порівнянні з попереднім роком це було зростання на 9,7%. Світовий ринок музичних записів зростає четвертий рік поспіль.

Цей ринок вже став глобальним. Сьогодні кожен музикант з України може продавати свої записи по всьому світу вже через день після виходу пісні або альбому.

У 2018-му структура продажів була такою:

25% — продаж музики на фізичних носіях;
12% — продаж музики в цифровому вигляді — у вигляді файлів в інтернет-магазинах;
47% — продаж музики стрімінговими інтернет-сервісами — відрахування від передплати слухачів;
14% — роялті від заходів і трансляцій;
2% — доходи від синхронізації (саундтреки для кіно і т.п.)

Тобто 59% доходів дають продажу музики онлайн.

ПРОДУКТ І ДОХОДИ

Продуктом є файл, музичний трек пісні.

Стандартна ціна продажу треку, наприклад, на iTunes і Google Play в США дорівнює $0,99. Магазин залишає собі до 30% виручки. Видавець отримує e такому випадку $0.69.

Вдалу, що стала популярною (тут також маркетингова робота видавництва), пісню можна продати приблизно 100 тисячам покупців (топові артисти продають в кількостях 6-10 мільйонів копій).

У цьому випадку виручка видавця складе $69,000.

“Музичний берег” бере участь у цьому процесі.

Інші подробиці щодо бізнес-моделі, а також того, у що саме можна інвестувати у нашому проекті, обговорюються з конкретним інвестором.

Ви можете інвестувати кошти з умовою їх повернення в обумовлений термін з обумовленими відсотками, а також купити частку бізнесу, що розвивається. Будь-які людські варіанти зацікавлено обговорюються.

На першому етапі проект шукає інвестицію від $20,000 до $40,000. Може бути як один, так і декілька інвесторів.

Будь ласка, пишіть нам у довільній формі для початку діалогу:

Лист