Як фанати піднімають музикантів в топ-чарти

0
175
BTS Dynamite

Корейський лейбл Big Hit Entertainment дає нам майстер-клас, як аудиторія може піднімати своїх артистів на вершини світових музичних рейтингів. Фанати роблять це не випадково, а за спеціальним планом від лейбла.

Ось вам приклад.

20 серпня цього року вийшов кліп з піснею Dynamite вокальної групи BTS. Він за першу ж добу набрав 101 мільйон переглядів, і не випадково.

За тиждень до прем’єри кліпа лейбл надав фанатам плани і інструкції.

Фанати повинні були зробити 100 мільйонів переглядів на YouTube і 1,5 мільйонів прослуховувань на Spotify.

Big Hit Entertainment
Big Hit Entertainment

За інструкціями, не можна дивитися відео, просто повторюючи перегляди. Треба між “своїми” відео вставляти 3 або 4 відео інших музикантів, різних стилів. Треба дивитися відео з високою якістю, тобто HD (від 480p). Звук треба тримати увімкненим з рівнем більше 50% тощо.

Тобто це накрутки, які навіть технічно не виглядають накрутками, а організаційно – фанатам в радість. Фанатська любов це, а не накрутки, пані та панове. Просто організована, планова. 🙂

Взагалі, корейські фанати гарно залучены до життя своїх зірок, занурені в нього. Для фанатів знімаються документальні відео про музикантів, робляться шоу, записи концертів, прямі трансляції через Vlive (південнокорейський сервіс, який дозволяє зіркам транслювати живі відео, сеанси чату з фанатами, виступи, реаліті-шоу та шоу призів в Інтернеті), проводяться фан-зустрічі для тих, хто виграв таку зустріч, купивши багато альбомів музикантів. Зірки навіть присвячують музичні треки своїм фандомам (спільнотам фанатів).

Довідка. Big Hit Entertainment – південнокорейська компанія звукозапису, а також розважальна компанія, заснована 1 лютого 2005 року музичним продюсером і колишнім композитором Bang Si-hyuk. Загальна вартість компанії сьогодні становить 900 млн доларів, а чистий прибуток BigHit за 2019 рік склав 82 млн.

BTS Dynamite

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:
Програма ФАНАТИ ДЛЯ ЗІРКИ. Збирайте свою аудиторію, своїх фанатів, створюйте свій фандом!