Західні вокальні вчителі. На кого варто підписатися на YouTubе

0
422
Вокальний тренер

Це добірка корисних YouTube-каналів зарубіжних вокальних педагогів: розширення голосового діапазону, секрети хітів світових зірок, правильні розспівування і не тільки.

New York Vocal Coaching

Джастін Стоуні – засновник вокальної школи в Нью-Йорку і викладач зі світовим ім’ям. Його випускники укладають контракти з компаніями Universal і Sony, виступають в мюзиклах на Бродвеї і отримують Emmy. Щоб допомагати співакам по всьому світу, Джастін створив навчальний YouTube-канал. Тут він приділяє увагу основним вокальним технікам для, наприклад, об’ємного звучання і розширення діапазону, а також зачіпає більш неочевидні теми. На цьому каналі ви дізнаєтеся, як правильно розмовляти в звичайному житті, як берегти зв’язки (і душу), чому медитація життєво необхідна співаку, як стати більш впевненим в собі і що робити, якщо вам здається, що ви занадто старі для співу.

New York Vocal Coaching. Про важливість носового резонатора

Eric Arceneaux

Ерік Арсено – один з наймолодших вокальних тренерів в індустрії. До 30 років він випустив два успішних студійних альбоми і створив школу співу, яка працює в 80 країнах світу. Деякі його випускники виступають на телеканалі MTV і в шоу X-Factor. На своєму каналі він дає практичні поради, які будуть корисні і новачкам, і вже досвідченим співакам, як перетворити голос в потужний інструмент для творчого самовираження. За каналом вже стежать більше 600 тисяч підписників, а навчальні відео набрали в сумі 50 мільйонів переглядів.

Eric Arceneaux. Відео: «Розкрий свій голос». Понад 10 млн переглядів

У своєму відеоблозі Ерік навчає не тільки правильному диханню і використанню діафрагми в процесі співу, а й різним вокальним технікам, які необхідні для поліпшення звуковидобування. Він показує вправи і дає поради щодо їх правильного виконання. Це особлива система для розвитку вокальної майстерності.

Ну і, звичайно ж, гумор не дає заснути з перших хвилин перегляду.

Singing Success

Зараз Бретт Меннінг – один з кращих світових викладачів вокалу. Він працював з Тейлор Свіфт і Кітом Урбаном, його учні отримують Grammy і виступають на Бродвеї. А колись він сам починав так, як і всі: шукав власний стиль і постійно був незадоволений своїм голосом. Він брав уроки у безлічі педагогів, збирав отримані знання і одного разу усвідомив, що жодна існуюча програма не дає різностороннього підходу щодо розвитку діапазону голосу, а значить не дає можливості серйозно оволодіти вокальною майстерністю. Тоді Бретт вирішив зробити таку програму сам. На каналі «Singing success» постійно з’являються відео, які допоможуть розвинути діапазон від низьких до високих нот.

Singing Success. Як брати високі ноти?

Superior Singing

Канал Аарона Анастасі – це покрокова інструкція для тих, хто «співає погано» і для тих, хто «думає, що співає погано». Сам музикант регулярно вдосконалює свою майстерність і допомагає в цьому іншим. Всі навчальні відео тривають не більше п’яти хвилин і їх головний посил в тому, що насправді все набагато простіше, ніж ви думаєте. Тут ви знайдете безліч корисних лайфхаків, за допомогою яких ви почнете краще співати вже завтра. Аарон також випустив кілька книг – одна з них, «The Voice of Your Dreams», за перший тиждень продажу потрапила в список ста кращих бестселерів за версією Amazon.

Holistic Songwriting

Популярний YouTube-канал, який розбирає творчість відомих виконавців. Музичний продюсер Фрідман Фіндейзен розповідає, що процес створення музики і вокальне виконання підпорядковані чітким алгоритмам. Як Coldplay вдається залишатися на лідируючих позиціях світових хитпарадов вже багато років? Чому пісні Тейлор Свіфт моментально врізаються в пам’ять? Які ноти The Weekend усвідомлено повторює в своїх мелодіях? Автор каналу Holistic Songwriting впевнений, що всі музичні хіти мають щось спільне, і ці щось можна не тільки проаналізувати, а й використовувати у своїй роботі. Може, ви наступний Ед Ширан?

Holistic Songwriting. Як Ed Sheeran пише мелодії, чіпляють

Tristan Paredes

За тим, як Трістан Паредес вчить співати, стежить майже мільйон осіб. Він упевнений, що це так само просто, як кататися на велосипеді або грати на гітарі – розвинути вокальні навички можна в будь-якому віці, і для цього потрібно просто освоїти декілька технік. Щоб заняття проходили ефективніше, Трістан пропонує співати улюблені композиції. На каналі він розбирає світові хіти та прийоми відомих виконавців, іноді додаючи елементи пародії. Приватний урок Трістана коштує $500 за 60 хвилин.

Tristan Paredes. Реакція блогера на живі виступи Sia

Беріть участь в конкурсах

Сузір’я Україна-Європа

Сузір’я Україна-Європа

Сузір’я Україна-Європа – міжнародний професійний продюсерський онлайн конкурс співаків, музикантів, авторів пісень і музики.
Докладніше →


Сила Музики | The Power of Music

Сила Музики | The Power of Music

Сила Музики | The Power of Music – міжнародний професійний продюсерський постійний онлайн конкурс співаків, авторів пісень, музикантів-інструменталістів, композиторів.
Докладніше →


Зірки Європи | Stars of Europe

Зірки Європи | Stars of Europe

Зірки Європи | Stars of Europe – міжнародний професійний, продюсерський, багатожанровий, постійний онлайн конкурс співаків, авторів пісень, музикантів-інструменталістів, композиторів, танцюристів, хореографів, акторів.
Докладніше →


Творчі конкурси

Сузір’я Україна-Європа – міжнародний багатожанровий
Сила Музики | The Power of Music – міжнародний музичний, для авторів і виконавців
Зірки Європи | Stars of Europe – міжнародний багатожанровий
Алея Зірок | Alley of Stars – міжнародний багатожанровий
Майстер Концерт | Master Concert – конкурс концертмейстерів
Virtuoso – міжнародний багатожанровий

Дуже цікавий курс підвищення кваліфікації вчителів: "Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ" ↓

Музична індустрія