Найкрутіший вокальний конкурс в Україні

0
287
Конкурс Сузір’я Україна - Музичний берег

Найкрутіший вокальний конкурс в Україні – це конкурс Сузір’я Україна, шановні колеги.

Чому? Ось чому. Із врученням дипломів він не закінчується.

По-перше, цей конкурс постійний. Він працюе завжди, а підсумки підбиваються по сезонах.

По-друге, конкурс онлайновий. Уявіть собі – сидить талановитий підліток у себе в селі та пише пісні. Талановиті пісні. А поїхати заспівати свою пісню у далеке місто не завжди може. Особливо якщо цей юний талант – із особливими потребами.

Але в нього є такий-сякий інтернет. І – вуаля – тінейджер бере участь у конкурсі, отримує оцінки й поради крутих фахівців, а якщо пісня дійсно гарна – отримує пропозицію безкоштовної публікації свого твору на провідних музичних сервісах – Apple Music, iTunes, Shazam, Google play, Spotify, Deezer, Amazon Music тощо.

Це початок професійної кар’єри дитини, яка, здавалося б, нікому в музичному світі не потрібна!

«Сузір’я Україна» – це не просто конкурс і не лише конкурс. Це ціла екосистема для взаємодії музикантів, вокалістів, авторів пісень, продюсерів тощо. Ця екосистема з’єднує, навчає, допомагає йти правильним шляхом до вершин професійного та фінансового успіху.

Якщо ти співаєш, пишеш пісні, пишеш музику, пісенні вірші, граєш музику, а головне – в тебе усе це серйозно – тоді тобі у «Сузір’я», до великої музичної родини, яка допомагає стати справжньою зіркою.

Отже, щодо конкурсу. Що отимують конкурсанти?

«Сузір’я Україна» пише:

Ви на Apple Music etc

Гарна творча робота конкурсанта може отримати пропозицію публікації на провідних світових музичних сервісах – Spotify, Apple Music, Shazam, Google Play, YouTube Music, Amazon Music, Deezer, Pandora, Tidal, Napster, iHeartRadio, ClaroMusica, Saavn, Anghami, KKBox, MediaNet та інших (якщо артист готовий до цього та його твір (не кавер) відповідає необхідним умовам).

Це початок професійної кар’єри, шлях, що веде на вершину музичного Олімпу, де сяють суперзірки. Якщо ви серйозно вирішили йти.

Grand Prix Special

Грошова винагорода – Великий Спеціальний Приз = 3000 грн за особливу творчу роботу музиканта, вокаліста, автора пісні.

Сузір’я талантів

Усі учасники усіх сезонів беруть участь у нашому Сузір’ї талантів – творчій спільноті та базі даних, спілкуються з професіоналами, отримують поради та пропозиції, самі стають професіоналами.

Коментарі професіоналів

Кожен конкурсант отримає професійні коментарі та побажання – що цього разу було добре, а над чим слід більше попрацювати. Ці коментарі персональні, доброзичливі та спрямовані на допомогу артистові. Коментарі можуть бути від журі загалом, або від окремого фахівця.

Подарунки

У нас конкурсанти отримують знижки та подарункові сертифікати на створення пісні, аранжування, студійний запис, фотографування на обкладинку сингла, що публікується, на дизайн, на публікацію та просування пісні чи артиста тощо (за вищі призові місця).

Диплом

Учасник конкурсу обов’язково отроимає диплом із зазначенням місця та інших нагород. Це може бути:

  • володар Grand Prix Special (з грошовою винагородою у 3000 грн);
  • володар Grand Prix;
  • лауреати І, ІІ, ІІІ ступеня (І, ІІ, ІІІ місце);
  • учасник конкурсу;
  • а також спеціальні відзнаки, сертифікати, знижки, у т.ч. пропозиція публікації на музичних сервісах (Spotify, Apple Music, Google Play тощо).

Вікові категорії, що зазначатимуться у дипломах: 3–6 років, 7–10 років, 11–14 років, 15–18 років, 18–25 років, старші 25 років.

Публікації у мережі

Конкурсанти отримують також:

  • публікацію свого відео на сайті «Сузір’я Україна»;
  • публікацію у результатах сезону;
  • публікацію у новинах на Музичному березі (тобто у нас! – ред.)

* * *
Це круто, друзі. Це найкрутіший конкурс на сьогодні.

Рекомендуємо. Беріть участь. Докладніше про перший сезон та форма заявки тут.

Конкурс Сузір’я Україна - афіша - Музичний берег