У 2013 році учасники запорізького рок-гурту Відчуття.Тиші шукали альтернативу звучанню основному своєму доробку і заснували сайд-проєкт Zigmund Afraid.

У рамках Zigmund Afraid пісні отримали оновлене звучання, аранжування та мелодійні ходи, а також — переосмислену композицію, оскільки кожна з них була створена на межі декількох стилів, що об’єднуються інді-роком.

Перший реліз — сингл “Abroad” вийшов 2013 року, де до основного інді-звучання було домішано елементи панк-року.

Друга їхня пісня “Pleasure was mine”, на яку музиканти і зняли дебютний кліп разом з запорізькою режисеркою Катериною Ружиною (HypnoseKate), була записана у 2017 році.

3 березня відбувся реліз спільної роботи гурту з каліфорнійським електро-рок проектом The Anix – радіоверсії композиції “Pleasure was mine”.

Лідер The Anix Брендон Сміт, музика якого увійшла до Spotify-саундтреку до найочікуванішої гри року Cyberpunk 2077, побачив цю відеороботу і створив радіоверсію треку, допрацювавши його звучання на свій лад.

За зізнанням лідера The Anix, оригінальна пісня вразила своєю серф-атмосферою (а він кохається на американському серф-році), і легкими відсилками до його улюблених The Cure. Окремо він оцінив роботу ритм-секції, яка сподобалася йому настільки, що навіть захотілося підкреслити за власним фірмовим рецептом.

Брендон Сміт відзначив, що під час роботи над піснею він орієнтувався на обробку вокалу Тома Йорка з Radiohead, а також на те, як він подається у The Strokes. При цьому Сміт прагнув привести загальне звучання до вібрацій подібних до творчості Сrystal Castles.

Zigmund Afraid у мережі:

Сайт: https://zigmundafraid.com
Twitter: https://twitter.com/zigmundafraid
Facebook: https://www.facebook.com/zigmundafraidband/
Instagram: https://www.instagram.com/zigmundafraidband/