Kyiv Blues Fest – X

0
321
Kyiv Blues Fest - Музичний берег

10-й Київський міжнародний фестиваль блюзу підготував спеціальну програму.

У суботу, 9 листопада, музиканти з Польщі, США, Канади і Великобританії грають трьохгодинне відділення з двома невеликими антрактами.

Музичний революціонер з Канади Son Of Dave – людина-оркестр і автор пісень, здатний за допомогою губної гармоніки, голосового біт-боксу, різних перкусії, вокалу і нехитрого електронного семплера занурити аудиторію в атмосферу, що межує з театральністю і танцювальними ритмами.

Гітарну піротехніку і приголомшливу енергетику пауер-тріо, замішану на фанку, блюз-року і мелодиці всесвітнього фолк-спадщини представить тріо з Великобританії Lewis Creaven Band.

Американський виконавець Mike Greene з польськими колегами зіграє старий добрий і безкомпромісний блюз.

Історія фестивалю сягає у 1997 рік, коли вперше з подачі київського блюзового ентузіаста Олега Сартакова в Києві зібралися практично всі представники блюзу в Україні на чолі з Mick Taylor, гітаристом класичних складів John Mayall Band і The Rolling Stones.

Потім сталася довга пауза, поки на київській сцені не з’явився музикант з Херсона, відомий українським меломанам під ім’ям Макс Таврічєскій, який і дав надії на щорічний міжнародний фестиваль блюзу у Києві нове життя. І вже у 2010 році було проведено другий Київський міжнародний фестиваль блюзу. Відтоді він проводиться щороку та встиг з клубного рівня перейти на велику сцену, отримуючи при цьому все більший резонанс в Україні та по всьому світу.

Фестиваль відкриває шанувальникам справжньої музики не тільки нові імена виконавців блюзу в Україні, а й запрошуючи зірок першої величини — так у різні роки в програмі фестивалю брали участь Bob Margolin, Guy Davis, Keith Dunn. Але хто б не брав участь у цьому заході, початківець або легенда — на сцені завжди буде гаряче! За словами команди організаторів, саме це і можливо вважати гаслом фестивалю.

Отже, 9 листопада, з 19:00 до 23:00. Будинок кіно, Київ, вул. Саксаганського, 6.