RIAA внесла Telegram в перелік піратських сервісів

0
169
Telegram і музичне піратство - Музичний берег

Асоціація звукозаписної індустрії США RIAA представила останню версію списку сайтів і додатків, що викликають проблеми з піратством, для його подальшого розгляду Торговельним представником США. У перелік увійшли вже знайомі стрім-ріпери і сайти, але RIAA згадала і нове ім’я: додаток для обміну повідомленнями Telegram.

«Telegram пропонує безліч призначених для користувача каналів, в яких несанкціоновано поширюються захищені авторськими правами записи, причому деякі канали орієнтовані на певні жанри або виконавців», – стверджує RIAA в заяві. «У Telegram розміщено багато захищені авторським правом записів, що доступні через ці канали, і RIAA відправила повідомлення DMCA в Telegram з приводу 18 тисяч випадків поширення без дозволу захищених авторським правом записів через ці канали». Асоціація заявила, що політика Telegram полягає в тому, щоб перенаправляти ці повідомлення власникам каналів, але більшість з них «не вживають ніяких дій у відповідь».

Проблема не є новою: ще в листопаді 2017 року канал в Telegram під назвою «Any Suitable Pop» був заблокований після скарги власників магазинів додатків Apple і Google, яка, ймовірно, була пов’язана з альбомом Тейлор Свіфт «Reputation».